TEM’in Bolu Dağı geçişi tek şeride düşecek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TEM Otoyolu’nun Bolu Dağı kesitinin Ankara ve İstanbul istikametlerinde 30-31 Temmuz tarihlerinde üstyapı bakım ve tamirat çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanacak.

Bolu Valiliği’nden yapılan açıklamada, TEM Otoyolu’nun Abant ile Kaynaşlı kavşakları arasında 30 Temmuz tarihinde, İstanbul istikametinin sağ ve orta şeritleri, Ankara istikametinin ise orta şeridinde, 31 Temmuz tarihinde de İstanbul istikametinin sol ve orta şeritleri, Ankara istikametinin ise sağ ve orta şeritlerinin trafiğe kapatılarak üstyapı bakım ve tamir çalışmaları yapılacağı kaydedildi.

HER İKİ TARAFTA DE İŞARETLEMELER YAPILACAK

Çalışma yapıldığı vakit diliminde otoyolun her iki istikametinde işaretlemeler yapılarak trafiğin tek şeritten sağlanacağı tabir edildi.

Açıklamada, ulaşımın tek şeritten sağlandığı bölgede oluşabilecek ağır trafiğin İstanbul istikametine Abant Kavşağı’ndan, Ankara istikametine de Kaynaşlı Kavşağı’ndan D-100’e yönlendireceği belirtildi. Şerit kapatması yapılan kısımlarda trafiğin denetimli olarak tek şeritten verileceğinden şoförlerin çalışmaların yapılacağı bölgelerde trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri istendi. (DHA)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Yeni Nesil , Bağımsız Medya ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!