Siyasi partilerin bayramlaşma programı belli oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Siyasi partilerin bayramlaşma programları netleşti. CHP 17 siyasi partiyle en çok bayramlaşacak parti oldu.

Gerçek Gündem’de yer alan habere nazaran, Kurban Bayramı’nda partilerin bayramlaşma programları belirli oldu. En çok ziyaret CHP’den yapılacak, AKP 11 siyasi partiyle bayramlaşacak. 

Ramazan Bayramı’nda online bayramlaşma ziyaretleri yapan AKP bu sefer yüz yüze partilerle bayramlaşacak. Birinci olarak CHP ile bayramlaşacak olan AKP akabinde Cumhur İttifakı ortağı MHP ile bayramlaşacak. İktidar partisinin bayramlaşmaları Hür Dava Partisi, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi (BBP), Demokratik Sol Parti (DSP), Demokrat Parti (DP), UYGUN Parti, Vatan Partisi, Anavatan Partisi ve Yine Refah Partisi’yle devam edecek.

AKP’nin programında HDP, DEVA ve Gelecek Partisi yok

AKP’nin bayramlaşma programında HDP, Gelecek Partisi ve Demokrasi Atılım Partisi (DEVA) yer almadı.

AKP Genel Merkezi’nde bayramlaşmaya gelen siyasi partileri kabul heyetinde Genel Lider Yardımcısı Özlem Zengin, Ankara Milletvekili Orhan Yegin, Bayan Kolları MYK Üyesi Ayten Aydın ve Gençlik Kolları MYK Üyesi Ertuğrul Osman Yörük yer alacak.

CHP’den 17 partiyle bayramlaşma

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Işık Süllü, Bayan Kolları Merkez İdare Heyeti Üyesi Necla Kacan ve Gençlik Kolları Merkez İdare Heyeti Üyesi Uygar Elitoğ’un yer aldığı CHP heyeti bu Kurban Bayramı’nda 17 siyasi partiyle bayramlaşacak. CHP Genel Merkezi’nde birinci olarak AKP heyetini ağırlayacak olan ana muhalefet partisi, sonrasında da sırasıyla DSP, Vatan Partisi, HDP, Uygun Parti, BBP, DP, MHP, Saadet Partisi, Anavatan Partisi, Genç Parti, DEVA, Gelecek Partisi, Tekrar Refah Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Türkiye Değişim Partisi ve Memleket Partisi’yle bayramlaşacak.

MHP 8 parti ile bayramlaşacak

MHP Genel Lider Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MYK Üyesi Necmi Yıldırım, Genel Lider Danışmanı Merve Menekşe’den oluşan MHP heyeti ise Kurban Bayramı’nda 8 siyasi partiyle bayramlaşacak. MHP Genel Merkezi’nde birinci olarak DSP’yi ağırlayacak olan MHP sırasıyla, AKP, BBP, Türkiye Değişim Partisi, Yine Refah Partisi, Saadet Partisi, CHP ve Memleket Partisi heyetleriyle bayramlaşacak.

İyi Parti 16 siyasi partiyle bayramlaşacak

İyi Parti Eğitim Siyasetleri Lideri Sevinç Atabay, Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş, Gençlik Siyasetleri Başkanlığı’ndan Onur Hondoroğlu’ndan oluşan Âlâ Parti heyeti bu bayramda 16 partiyle bayramlaşacak. Türkiye Değişim Partisi’yle bayramlaşma ziyaretlerine başlayacak olan YETERLİ Parti, akabinde sırasıyla Saadet Partisi, DP, CHP, Ulusal Yol Partisi, AKP, DSP, Gelecek Partisi, DEVA Partisi, Anavatan Partisi, Tekrar Refah Partisi, Genç Parti, Hür Dava Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Memleket Partisi ve Merkez Partisi’yle bayramlaşacak. 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Yeni Nesil , Bağımsız Medya ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!