İstanbul’da helikopter destekli ‘Yeditepe Huzur’ uygulaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Vilayet Emniyet Müdürlüğü tarafından helikopter takviyeli “Yeditepe Huzur” uygulaması gerçekleştirildi. Fatih’te gerçekleştirilen uygulamada kuşkulu şahısların kimlik sorguları yapılırken, araçlar ise tek tek arandı.

İstanbul Vilayet Emniyet Müdürlüğü tarafından saat 21.30 sıralarında vilayet genelinde helikopter dayanaklı “Yeditepe Huzur Uygulaması” yapıldı. Uygulama, Beyoğlu Taksim Meydanı, Fatih Millet Caddesi ve Kadıköy başta olmak üzere belirlenen birçok noktada gerçekleştirildi.

Uygulamaya Özel Harekat polisleri, Asayiş Şube Müdürlüğü, ilçe emniyet müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık ve Narkotik Kabahatlerle Gayret şubelerine bağlı polisler takımları katıldı. Fatih Millet Caddesi’nde yapılan kontrolde trafik takımları, şoför ve araçların evraklarını inceledi.

Asayiş takımları de araçları denetim ederek, şoför ve yolcuların üst aramasını gerçekleştirdi. Polis helikopterinin de dayanak verdiği uygulamada narkotik köpeği ‘Hanna’ araçları didik didik aradı. Uygulamanın gecenin ilerleyen saatlerine kadar süreceği öğrenildi. (İHA)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Yeni Nesil , Bağımsız Medya ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!