Ekrem İmamoğlu: Altılı masanın en çalışkan neferi olacağım

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu, “Altılı masaya, o masanın liderliğini yapan genel liderimize buradan söylüyorum. Bu değişimin gerçekleşmesi için bu sürecin en çalışkan neferi ben olacağım. Çok çalışacağız, genel liderimize da o sürece de layık olacağız” dedi.

Ardahan Belediyesi tarafından bu yıl 19uncusu düzenlenen Ardahan Ulusal Kültür ve Bal Şenliği kapsamında İBB Lideri Ekrem İmamoğlu ile Mahallî İdarelerden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun, kente geldi.

Şehirler ortası otobüs terminalinin açılış öncesi Ardahan Belediyesini ve kent merkezindeki esnafı ziyaret eden İmamoğlu ve Torun halk ile sohbet etti.

“ÜLKEMİZİN TEK ÖNCELİİ VAR…”

Ardahan Kaptanpaşa Mahallelisi’nde etraf yolu mevkiinde yaptırılan otobüs terminalinin açılışında konuşan İmamoğlu şöyle konuştu:

“Bugün burada anlıyorum ki Ardahanın çok kıymetli bir eksiğini giderme konusunda bir proje gerçekleştirdik.

Geçmişte bu ile yakışmayan bir otogar gördüm. Lakin umut ediyorum, hem eser kalitesi hem tasarım kalitesi hem etrafa dönük hassaslığıyla size Ardahan Belediye Lideri ile birlikte sunduğumuz yeni otogarımızdan umarım hepiniz mutlusunuzdur. İyi uğurlu olsun.

Ülkemizin tek önceliği var, adaletin ve geleceğin en ufak bir zahmetin yaşanmadığı çocuklarımızın ve gençlerimizin bu ülkede gelecekle ilgili planlar kurmasının elzem olduğunun farkında olan demokrasi kurallarının ve demokrasi geleneğinin en güçlü biçimde geleceğe taşınması konusunda kararlı adımlar atan 6lı masanın onun içinde bulunan bedelli siyasi partilere ve birebir demokrasi anlayış içerisinde olan öteki ve kuruluşlara siyasi partilere büyük misyon düşüyor.

“İDDİA İLE SÖYLÜYORUM…”

Ben tezle söylüyorum. Altılı masaya, o masanın liderliğini yapan genel liderimize buradan söylüyorum. En çalışkan, 7/24 bu sürecin bu değişimin gerçekleşmesi için bu sürecin en çalışkan neferi ben olacağım. Çok çalışacağız, genel liderimize da o sürece de layık olacağız”

Yerel İdarelerden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun ise “İstanbul Büyükşehir Belediyesi yalnızca Ardahanımıza hizmet vermiyor. Türkiyede 350nin üzerinde belediyemize hizmet veriyor. Bizim belediye sayımız 250. Demek oluyor ki 100de farklı siyasi partilerden olan belediyelere hizmet veriyor. Biz de ayrımcılık, gayrımcılık yok. Daima birlikte Türkiyeyiz. Hiç kimseyi ötekileştirmeden ayrıştırmadan hizmet vereceğiz” dedi.

Ardahan Belediye Lideri Faruk Demir ise şunları kaydetti:

“İlimizde herkesin hayallerini süsleyen ve kentimizin gelecek 50 yılına hizmet edecek olan çok yüksek kalitede bir otogar inşa ettik. Terminalimizin teknik ve proje dayanağını sağlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Liderimiz Sayın Ekrem İmamoğlu’na çok teşekkür ediyorum.”

Konuşmaların akabinde kentler ortası otobüs terminalinin açılışı yapıldı. Açılış sonrası, protokol ve davetliler terminali gezdi. (DHA)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Yeni Nesil , Bağımsız Medya ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!